вівторок, 25 лютого 2020 р.

На шлях я вийшла ранньою весною


25 лютого 1871 року в невеличкому волинському містечку (нині Новоград-Волинський) у сім’ї Косачів народилася дівчинка, яка згодом стане великою поетесою. Її мужній голос пролунає не лише на всю Україну, а й на весь світ.
Готуючись до славного ювілею Лесі Українки (наступний 2021 рік – рік 150-річчя від дня народження великої українки), працівники бібліотеки-філії №9 підготували для членів клубу «Сузір’я» літературно-мистецьку композицію «Хотіла б я піснею стати». 
Завідуюча книгозбірнею Катерина Волинець розповіла присутнім про цікаві факти біографії поетеси, важку і нерівну боротьбу з невиліковною хворобою, а також щасливі і сумні історії кохання Лесі до Сергія Менжинського, які зворушили своєю чистотою, мужністю і жертовністю. 
У виконанні бібліотекаря Жанни Харченко і читачки Валентини Зикової прозвучали «весняні» вірші Лесі Українки «На шлях я вийшла ранньою весною», «Веснянка», «Стояла я і слухала весну», «Квіток, квіток, як можна більше квітів…», а також відео-кліпи пісень на її слова «Давня весна», «Горить моє серце», «Знов весна і знов надії».

Немає коментарів:

Дописати коментар