пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Передчуття весни від Олега ОрачаУ лютому цього року виповнилося б 80років від дня народження відомого українського поета, лауреата премій ім. Лесі Українки та ім. В. Сосюри – Олега Орача.

У далекому 1965 році він дебютував збіркою «Подорожник». Наступні книги: «Земля на видноколі», «Передчуття», «Зимние жаворонки», «Долоні», «Написи на снігу», «Свято спілого листя», «За білим перевалом – переконливо свідчили про самобутній талант автора». У творчому лоробку Олега Орача є багато книг для дітей: «Журавликова пісня», «Березневі світанки», «Хто де живе», «Дружна сімейка», «Довге літо».

До ювілею письменника працівники бібліотеки сімейного читання підготували літературно-мистецький вернісаж «Привітай, мене земле,– я твій подорожній». На зустріч до членів клубу «Сузір’я» завітала завідувачка бібліотекою-філією №10 Ганна Нагорна, яка багато років спілкувалася з Олегом Орачем і його дружиною – білоцерківчанкою Галиною  Калюжною. Ганна Григорівна розповіла присутнім про дружбу з родиною  Олега Юхимовича, незабутні зустрічі, приємні хвилини спілкування, народження нових віршів, збірок поезій. Понад усе у подружніх стосунках вони цінували вірність, довіру, любов. «Не відлітай!»– прохала коханого Галина Калюжна перед відходом його у вічність,–

На двох одна любов у нас,одна –

Ніхто її не зможе поділити.

Не відлітай!»

Лунали на заході пісні на слова талановитого подружжя у виконанні композитора і виконавця Павла Дворського.

Бібліотекар Жанна Харченко познайомила читачів з творчістю Олега Орача у бібліографічному огляді «Привітай, мене, земле,– я твій подорожній».

Немає коментарів:

Дописати коментар