пʼятниця, 12 липня 2019 р.

У душі навести лад допоможе шоколад
Жодне інше свято не може зрівнятися за своїми масштабами споживання солодощів з Всесвітнім днем шоколаду, який відзначається 11 липня. Цей улюблений смаколик заслужено отримав право на власне свято.
Відсвяткувати День шоколаду працівники бібліотеки запросили маленьких ласунів з літнього табору «ЛітоГрай»/
Бібліотекар Світлана Могорит цікаво розповіла про шлях шоколаду від какао-бобів  до кондитерського виробу, а під час перегляду мультимедійної презентації діти побачили, як виглядає шоколадне дерево, які незвичайні шоколадні вироби виготовляють кондитери та в яких країнах світу встановлені пам’ятники на честь цього солодкого продукту.
З неабиякою цікавістю маленькі читайлики прослухали захоплюючу історію, яка трапилася з хлопчиком Чарлі з повісті Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» та переглянули фрагменти однойменного фільму.

Тетяна Сєроус підготувала для «літограївців» різноманітні конкурси, під час яких учасники із заплющеними очима на смак відгадували види шоколаду, змагалися у спритності, закручуючи цукерки в обгортки, наносили один одному шоколадний грим та демонстрували свої кулінарні здібності під час майстер-класу з виготовлення вафельних тортиків з шоколадним кремом.
Найсолодше свято року пройшло на славу!

Немає коментарів:

Дописати коментар