пʼятницю, 22 березня 2019 р.

Вода – основа. Вода – життяОднією з найулюбленіших форм робити з дітьми в бібліотеці є квест. Це завжди весело і непередбачувано.

22 березня, у Всесвітній день водних ресурсів, працівники бібліотеки організували для учнів 5-А класу СПМШ №16 екологічний квест «Вода – основа. Вода – життя». Бібліотекарі розповіли дітям про роль води на планеті, екологічні проблеми, які зараз переживає людство та про можливості кожної людини для збереження водних ресурсів. Світлана Могорит навела цікаві факти про воду, а Жанна Харченко ознайомила дітей з умовами та правилами квесту.

П’ятикласники обрали собі капітанів та поділилися на 2 команди: «Веселі краплинки» і «Капітошки». Учасникам гри потрібно було виконати завдання, які розташовувалися на островах Веселих піратів, Книжкових скарбів та острові Везіння.

На зупинках «Підводний світ», «Риболовля», «Океанічна», «Поетична», «Загадкова», «Плутанина» та «Екологічна» учасникам гри довелося чимало попрацювати. Просуваючись від однієї зупинки до іншої, діти, з неабиякою завзятістю і бажанням перемогти, розгадувати складні інтелектуальні завдання і головоломки, відгадувати загадки про стани води, збирати пазли, розміщували прісноводних і морських риб у їх природнє середовище, шукали книги білоцерківських письменників про річку Рось та відмічали океани на карті світу. За успішне виконання завдань на кожній станції учасники отримували колір веселки з кодовим словом. У фінальному завданні команди з отриманих кольорів склали веселку з прислів’ям про воду .

Година веселощів, азарту, гарного  настрою, лідерства, перемоги – ось результат екологічного квесту «Вода – основа. Вода життя». 

Немає коментарів:

Дописати коментар