пʼятницю, 26 серпня 2016 р.

Вічний у вселюдському поступіІван Франко – відомий український письменник, мислитель, публіцист, громадський діяч, творчість якого має епохальне значення в історії українського письменства. Максим Рильський назвав його «розумом і серцем нашого народу».
До 160-річчя від дня народження письменника працівники бібліотеки підготували день інформації «Вічний у вселюдському поступі», який розпочався  відкриттям книжкової виставки «Шляхами Каменяра». Маленькі читайлики, дошкільнята  ДНЗ №19 «Кобзарик», познайомилися з ізмарагдами Франкового казкоцвіту, вдоволь насолодившись прекрасними казками і оповіданнями того незвичайного періоду «Коли ще звірі говорили». Багатогранну творчість Івана Франка розкрила дорослим користувачам Світлана Могорит у відеоперегляді «Невідомий Іван Франко».
Його праця не була даремною. Його твори не загубилися в лабіринтах часу. Вони ввійшли до золотого фонду українського письменства на правах національних і високомайстерних творів – справжніх шедеврів світової літератури.

Немає коментарів:

Дописати коментар