понеділок, 18 травня 2015 р.

Знайомтесь: нові книги для дітей

Близнюк В. У сяйві ангельського лету / Віталій Близнюк ; худож. Олеся Варкач. – К. : Видавництво «Преса України», 2014. – 32 с. : іл.

У книзі зібрано поезію про українські народні свята, а також казки і легенди.


Дал Р. Чарлі і шоколадна фабрика / Роальд Дал; з англ. перекл. Віктор Морозов. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 239 с.

Найпопулярніша книга Роальда Дала.
...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей,ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. Книга «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.
Динозаври. - Х. : Белкар-книга, 2013. – 64 с. : іл.

Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці перед читачами відкриється загадковий світ найбільших істот, які коли-небудь мешкали на нашій планеті, — динозаврів. Як виникли динозаври? Які види динозаврів існували? Що стало причиною їхньої загибелі? Відповіді на ці та багато інших запитань про дивних давніх істот ви знайдете у книзі. Для дітей молодшого шкільного віку.

Світ дивовижних комах: ілюстрована енциклопедія для дітей / упоряд. Г.С.Тетельман. – Х. : ТОВ «Septima», 2013. – 80 с. : іл. – (Серія «Я пізнаю світ»)

Ця книга — надзвичайно цікава мандрівка у світ комах. На сторінках енциклопедії на читачів чекає захоплива інформація як про відомих усім представників найчисленнішого класу тварин типу членистоногих, як-от хруща чи колорадського жука, так і про екзотичних — паличника чи мурашкового лева. Ви дізнаєтеся про спосіб і тривалість життя комах, їхнє харчування, про комах-велетнів і «крихіток», про дивовижні перетворення метеликів, про найшвидших і най-отруйніших комах та багато інших цікавих фактів. За допомогою цієї енциклопедії ви зможете відкрити для себе дивовижний світ комах.


Козацька абетка : коротка історія українського козацтва для дітей і дорослих / авт.-упоряд. О.С.Яремчук. – К. : Веселка, 2013. – 8- с. : іл.

В яскраво оформленій книзі в коротких розповідях, розміщених за алфавітом, представлені найвизначніші події, найвидатніші герої козацької доби. Це ті ази нашої історії, які повинен знати кожен українець – і маленький, і великий.

Надзвичайні здібності тварин та рослин / укладач В.П.Товстий. – Х. : Промінь, 2007. – 80 с. : іл.

Ілюстроване видання присвячується надзвичайним здібностям та загадковій поведінці в деяких ситуаціях багатьох тварин і рослин. Окрім того, книга розповість про сенсаційні історії з життя тварин і неймовірну тягу рослин до життя.
Книга розрахована на дітей шкільного віку та людей, які прагнуть пізнати надзвичайний світ.
Сухомлинський В.О. Квітка сонця : притчі, казки, оповідання / В.О.Сухомлинський ; пер. Д.С.Чередниченка. – Х. : ВД «Школа», 2015. – 240 с.

У книзі зібрано найцікавіші твори письменника для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки. Що вкладете в дитину, те з часом і отримаєте, ци книжка вкладає добро.Цуріка Л. Історія дитячої книги зі стародавніх часів до сьогодення / Людмила Цуріка. – К. : АВІАЗ, 2013. – 72 с. : іл.

Дитяча книга – це беззвучний наставник покоління, предмет історії, культури. Відомо, що все найважливіше в людину вкладається ще в її дитинстві; дуже важливо читати в ранньому віці «потрібні книжки»; для дітей треба писати, видавати так само, як для дорослих, тільки краще. Тому що для дитини книжка – це іграшка, але яка має навчати, залучати, захоплювати і, крім цього, бути красивою. Найкраще всі ці функції виконує ілюстрована книга.

Я громадянин України / під. ред. Г.Б.Муніна. – К. : ТОВ «Патерик», 2013. – 64 с. : іл.

У книзі доступно для дітей розказано про національну символіку, види влади, конституцію, основні закони, частину української історії, культури, географії та традицій.
Увагу юних читачів обов'язково привернуть яскраві сторінки історії та природні надбання регіонів України, знайомство з культурою та видатними діячами України.
Метою видання є відродження патріотичного почуття юного українця з найменших років, щоб зародити любов до нашої країни.


Я дитина України : читанка для дітей та дорослих / упоряд. М.Слабошпицький, Т.Качалова, О.Яремчук ; худож. М.Пшінка. – К. : Видавництво «Преса України», 2008. – 231 с. : іл.

Ця книжка допоможе зрозуміти тобі, юний читачу, яка дивовижно багата на таланти наша тисячолітня літерату­ра, познайомить із схвильованими й хвилюючими віршами, оповіданнями українських постів і прозаїків, народними ле­гендами та піснями про минуле й сьогодення рідної землі, про наш найдорожчий скарб - українську мову. А розділ гумо­ристичних творів переконає в невмирущості почуття гумору на­шого народу. Книжка навчить тебе гордо носити ім’я українця, пишатися причетністю до української культури, усвідомити свою відповідальність за майбутнє Батьківщини.Немає коментарів:

Дописати коментар