четвер, 10 січня 2019 р.

Небо і земля нині торжествують


Біліють сніги. Обсипані інеєм дерева сяють самоцвітами від перших променів січневого сонця. Земля наповнюється різдвяною казкою. Світ славить народження Спасителя нашого Ісуса Христа. Від хати до хати ходять ватаги колядників. Завітали вони і на гостину до бібліотеки, щоб колядками, щедрівками привітати переможців конкурсу на кращу різдвяно-новорічну листівку «Нова радість стала». У щорічному мистецькому, благодійному дійстві взяли участь талановиті читачі бібліотек міста, які підготували маленькі витвори мистецтва, щоб поділитися теплом своїх сердець, добротою, щедрістю, талантом з воїнами, які боронять нашу незалежність на сході країни.
Настоятель храму Покрови Божої матері православної церкви України отець Микола Гопайнич у різдвяній проповіді побажав присутнім жити у мирі і злагоді, дітям гарно навчатися, бути вдячними своїм батькам за виховання і турботу. Вихованці недільної школи порадували чудовим виконанням колядок і щедрівок. Колядували, щедрували і читачі бібліотеки Маргарита Хіврич та Дарина Хворостяна. А Дмитро Бондар і Артем Куценко засіяли присутніх житом і пшеницею «на щастя, на здоров’я, на Новий рік».
Меценатами конкурсу виступили директор КЗ БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона Раїса Григоренко та депутат обласної ради Максим Запаскін.
Листівки-привітання з Новим роком і Різдвом отримають воїни, які лікуються у Білоцерківському шпиталі, а волонтери БВГ «Шалені бджілки» передадуть їх захисникам на схід України. Немає коментарів:

Дописати коментар