понеділок, 19 листопада 2018 р.

Нехай комусь тепліше стане від наших добрих, гарних справ20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Напередодні свята колектив бібліотеки-філіалу №9, вже п’ятий рік поспіль, організовує для своїх читачів літературно-мистецький вернісаж «Щедрі розсипи талантів», на якому юні музиканти, художники, декламатори діляться талантами з усіма присутніми. Цього року радували своїм чудовим співом Карина Зварич і Дарина Хворостяна. Гітаристи Катерина Рудківська і Вадим Ляшко зачарували неповторним «Київським вальсом» і «Румбою». Акордеоніст Родіон Брязгін майстерно виконав мелодію «Кантрі», а в руках Тетяни Димової трепетно звучала зачарована скрипка. Вірші українських поетів прозвучали у виконанні юних читців Марійки Борисової та Евеліни і Назара Шевченків. 
Останні три роки літературно-мистецький вернісаж вдало поєднався з дитячим ярмарком, на якому юні кулінари, майстрині декоративно-вжиткового мистецтва продають власноруч виготовлену продукцію. На ярмарку, як і годиться, були в наявності дари садів і городів, а також різноманітні смаколики. У ярмарку взяли участь волонтерська група «Шалені бджілки» та майстер по гриму Людмила Сябро, яка безкоштовно наносила аквагрим усім бажаючим, викликаючи неабиякі емоції у маленьких відвідувачів. Відома художниця Валентина Коробко презентувала картини і вироби, виконані на бересті, а малюнки Марка Коробка прикрашали дитячий вернісаж «Намалюю Україну». Читачка бібліотеки Ірина Козловська разом зі своєю донькою Тетяною представили на виставці картини, вишиті бісером та м’які іграшки, в’язані гачком.
Присутніх на святі щиро привітали директор Білоцерківської міської ЦБС Раїса Григоренко, керівник обласного осередку ВГО "Сокіл" Олександр Яременко та завідуюча бібліотекою Катерина Волинець. 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар