субота, 1 вересня 2018 р.

Ясночолий вересень розуму навчаєПромайнуло тепле літечко, а з ним і шкільні канікули. Ступаючи тихо та непомітно, прийшла до нас золотокоса Осінь. Та все ж не варто сумувати, сподіваємося, що вересень ще подарує нам трохи ясних і теплих днів.

Сьогодні працівники бібліотеки-філіалу №9 та учні 3-Б класу СПМШ№ 16 (класовод Л.Моцна) зібрались в бібліотеці, що разом зустріти свято – День знань!

Бібліотекарі Жанна Харченко та Світлана Могорит привітали дітей зі святом та влаштували для них справжнє театралізоване дійство. Жанна Миколаївна розповіла третьокласникам, звідки пішло і що означає слово «школа». Що саме прагнення до знань і є запорукою успіху в майбутньому. А от коли починається навчальний рік, скільки тривають канікули, та які бувають системи оцінювання в різних країнах світу – на ці запитання відповіла пані Світлана, в ролі пірата Шхуни.

Щоб діти більше дізналися про свою країну, бібліотекарі підготували пізнавальну медіа-презентацію «Ми  діти держави Україна», разом  з піратом розгадували кросворд, ключовим словом якого була назва найріднішої для них країни, відгадували цікаві ребуси, в яких були зашифровані відомі вислови: «книга розуму навчає» та «хто багато читає, той багато знає». Граючись, діти допомогли Шхуні розгадати закодовану назву порту, до якого мав
причалити її корабель. Завершилося свято запальними танцями під пісню «Україно, ти моя земля».

Свято вдалося на славу! Щирі посмішки, радісні очі дітей, чудовий настрій – це і є запорука гарного початку нового навчального ріку!

Немає коментарів:

Дописати коментар