четвер, 24 травня 2018 р.

Літературна прогулянка Олександрійським бульваром

Бульвар Олександрійський – один з найкращих у Білій Церкві, є головною вулицею, транспортною артерією, яка перетинає половину міста і веде з центру, від Соборної площі до дендропарку Олександрія. 
На бульварі розташовано багато культурних, освітніх, торгівельних, розважальних закладів, а також визначних пам'яток архітектури. 
За цією адресою проживають відомі в місті люди, серед яких талановиті літератори: члени Спілки письменників України Володимир Іванців, Анатолій та Галина Гай. У будинку № 129 проживала нині покійна поетеса Ніна Опанасенко.
23 травня члени клубу «Сузір’я» здійснили літературну прогулянку Олександрійським бульваром, підготовлену працівниками бібліотеки-філіалу №9. Завідуюча бібліотекою Катерина Волинець познайомила читачів з символікою колірної гами віршів Володимира Іванціва, письменницькими роздумами Анатолія Гая, поезією Галини Гай, печаллю істини, що вже стала мудрістю, Ніни Опанасенко, а також з болючими роздумами про нелегку долю молодого автора Юрія Гая.Немає коментарів:

Дописати коментар