четвер, 7 грудня 2017 р.

Слава, гордість, міць країни – Збройні Сили України

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою з цілющих джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто на ній живе, хто користується її дарами.
Сьогодні наші воїни-захисники є найбільшою гордістю українського суспільства. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну.
До Дня Збройних Сил України для шестикласників СПМШ №16 в бібліотеці пройшла військово-патріотична година «Слава, гордість, міць країни – Збройні Сили України».
Бібліотекарі Ірина Люшинська та Галина Чередник привітали майбутніх захисників зі святом та провели екскурс в історію формування української армії, згадали славних запорожців, як взірець сміливості і відваги, продемонстрували відеоролики про відродження Збройних Сил України в останні роки.
А щоб визначити, хто з хлопців є найбільш підготовлений до військової справи, провели цікаві конкурси на спритність і кмітливість.
Також діти мали можливість ознайомитися з викладкою літератури «Українська армія – школа мужності», де були представлені документальні та художні твори, матеріали з періодичних видань про історію і сьогодення Збройних Сил України.


Немає коментарів:

Дописати коментар