четвер, 9 лютого 2017 р.

Пісенна криниця Анатолія Кульчицького

Анатолій Іванович Кульчицький є однією з найяскравіших особистостей, які своєю літературною діяльністю прославляють рідне місто далеко за його межами. Нещодавно прихильники творчості  поета-пісняра дізналися приємну новину – Анатолій Іванович став першим лауреатом літературно-мистецької премії імені відомого поета Миколи Сома. 
Пан Анатолій ніколи не сидить на місці: зранку до вечора у справах, поїздках, а ще зустрічі, зустрічі, зустрічі. Читачі нашої бібліотеки з великим задоволенням  відвідують творчі вечори поета і музиканта. Під час години роздумів «Стою на березі юності» Анатолій Кульчицький поділився з членами клубу «Сузір’я» розмаїттям приємних спогадів про спілкування з відомими українськими письменниками: Миколою Вінграновським, Борисом Олійником, Ліною Костенко, Павлом Ральченком, поетом-гумористом Павлом Глазовим, Миколою Сомом. 
Неперевершений оповідач, декламатор, виконавець власних пісень – Анатолій Іванович вкотре завоював серця своїх прихильників. Його світосприйняття життя з юнацьким запалом, бажання творити, радувати своїми піснями, повернули присутніх у роки своєї юності, такої незабутньої і бентежної.
Немає коментарів:

Дописати коментар