пʼятниця, 20 січня 2017 р.

І обнялись два береги одного вічного народуСоборність – це духовна консолідація всього населення країни, єдність усіх її громадян.
          У грудні 1918 року лідери двох новоутворених держав у місті Фастові підписали договір про злуку обох українських держав, який був урочисто проголошений у м. Києві на Софійській площі 22 січня 1919 року. Цей день увійшов у історію як День соборності України.
         До цієї визначної події працівники бібліотеки підготували годину державності «І обнялись два береги одного вічного народу». Бібліотекар Тетяна Сулейманова розповіла шестикласникам СПМШ №16 історичні передумови проголошення соборності та святкування цієї події як державного свята незалежної України. Бібліотекар Галина Чередник підготувала  і провела пізнавальну історично-етнографічну вікторину та гру-подорож «Мандруємо регіонами України», в яких діти мали можливість продемонструвати свої знання про історію рідного краю, державні символи України, народні свята і традиції українців. Взявшись за руки у колі єднання, діти продемонстрували своє бажання жити у мирній, соборній країні.


Немає коментарів:

Дописати коментар