пʼятниця, 31 липня 2015 р.

В житті усім потрібна дружба

27 квітня 2011 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 30 липня Міжнародним днем дружби, виходячи з того, що дружба між народами, країнами, культурами і окремими особами може надихнути на зусилля із забезпечення миру і дає можливість навести мости між товариствами, які шанують культурне різноманіття.

Дружба - дуже важливий і невід'ємний елемент життя кожної людини. Сьогодні ми пропонуємо вам підбірку найцікавіших фактів про дружбу.

Вченими був встановлений цікавий факт того, що люди, які перебувають у теплих дружніх відносинах, мають між собою деякі генетичні схожості.
Відсутність дружніх відносин провокує хронічну втому і безсоння.

Чоловіки рідше змінюють друзів, ніж жінки.


Показавши на Олімпіаді-1936 однаковий результат у стрибках з жердиною, два японця Сюхей Нісіда і Суео Ое не погодилися з рішенням Олімпійського комітету і, розпилявши срібну та бронзову медалі, зробили собі по бронзово-срібної медалі.

Близько 90% користувачів соціальних мереж впевнені в тому, що справжня дружба можлива тільки в реальному житті при наявності особистих зустрічей і живого спілкування.Соціологи встановили, що найбільш дружелюбні люди живуть в Австралії, а саме доброзичливе місто Сідней.
Задушевні бесіди підвищують рівень прогестерону, цей гормон сприяє зниженню тривоги і психологічної розрядки.

Найчастіше головною причиною закінчення жіночої дружби – чоловік.Багато хто вважає, що тільки з другом можна навчитися мовчати, по-справжньому слухати, або просто розмовляти ні про що.

Немає коментарів:

Дописати коментар